KONST / Litografier / Litografi 8121307
nr 812 1307
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Litografi, Roland Svensson (1910-2003), 51/260, signerad, motivets mått: 30x43
Utrop:
1.200 kr
Såld:
450 kr
måndag 4 mars 2013
kl 18:51:52
300 kr
350 kr
400 kr
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson